Haber Detayı
28 Aralık 2019 - Cumartesi 21:52 Bu haber 4614 kez okundu
 
Gençleri Silahtan Uzak Tutup Spora
Airsoftpro Cafe Sahibi Turgay Dansık "Bireysel silahlanma yaşı 18 yaş altına düştü. Bu konuya duyarlı bir vatandaş olarak el atmak lazım"
SPOR Haberi
Gençleri Silahtan Uzak Tutup Spora

Bireysel silahlanma yaşının 18 yaş altına kadar inmesi ve ruhsatsız silahların hızla artması sebebi ile alanında deneyimli Turgay Dansık şu açıklamalarda bulunmuştur:

"8 yılı aşkın bir süredir airsoft oynamaktayım. Askeri simülasyon oyunu olan airsoft dünyanın dört bir yanında yapılan bir etkinliktir. Türkiye'de çok uzun süredir bu hobi yapılsa da daha yeni yeni gençler bu hobiden haberdar olmaktadır. Kullanılan ekipmanlar kesinlikle oyuncak olup içinden boncuk atan çeşitli mekanizmalar ile oynanmaktadır. Ancak Türkiye'de bu hobiye başlangıç yaşı 18'den başlamaktadır.

18 yaş altında atıcılığı seven arkadaşlara ise gözetim altında İstanbul Bakırköy'de yer alan Airsoft Pro Poligonunda boncuk atan airsoft tabanca ve tüfekler ile atış yaptırmaktayız. Bu aktiviteyi hobi olarak yapmak isteyenleri ise doğru bir şekilde eğitip, yönlendirmekteyiz. Amacımız hem hobiyi geliştirmek hem de bireysel silahlanma yerine atıcılık mantığını gençlere kazandırmaktır."

Airsoft PRO 2014 yıllından bu yana siz Airsoft severlere bilgilendirici içerikler üretmektedir. Bu konuda her geçen gün kendini geliştirmiş ve artık sadece sanal ortamda değil mağaza olarakta sizlere airsoft hakkında "Airsoft PRO Poligon Cafe Shop" siz airsoft meraklılarının uğrak noktası olacak.

Airsoft PRO Poligon Cafe Shop'ta nelere ulaşabileceksiniz?

  • 7,5 metrelik Airsoft ürünleri için ideal atış poligonu.
  • Poligonda mağazada bulunan atışa müsait tüm ürünleri tercih ederek atış yapabilme
  • Kendi ürünlerinizi chorono ölçümü ve sıfırlama yapabileceksiniz.
  • Cafe bar bölümümüzde Soğuk ve sıcak içecekler.
  • Mağazamızda sergilenecek Airsoft ekipmanlarını inceleme fırsatı.
  • Airsoft 2. El ürünlerinizi sergileyebilme ve satış.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Gençleri, Silahtan, Uzak, Tutup, Spora,
Yorumlar
Haber Yazılımı